مسابقه کتاب خوانی ویژه کارکنان دانشگاه به مناسبت عید سعید غدیر خم

شنبه, 19 مرداد 98


 

چرا خرید بک لینک؟

امروزه با توجه به به روز رسانی الگوریتم های گوگل و قوی تر شدن این الگوریتم ها مخصوصا الگوریتم پنگوئن که به طور خاص به موضوع لینک سازی و بک لینک سایت ها میپرداز و همچنین تست های انجام شده توسط سئو کاران و بحث هایی که در انجمن های دنیای سئو مطرح میشود، همگی بر این نظرند که اصلی ترین عامل پیشرفت در رتبه های موتور های جست و جور گرفتن بک لینک (البته بک لینک های با کیفیت) است.

با توجه به مهم بودن موضوع لینک سازی و دریافت بکی لینک، یکی از اصلی ترین فعالیت سئو کاران تبدیل شده است. بسیاری از سئو کاران و وبسمتران با خرید بک لینک و همکاری با فروشنده های بک لینک و گاها هم با تحقیق و جست و جو برای پیدا کردن وب سایت هی با کیفیت برای دریافت بک لینک، دست به این اقدام میزنند.

 

روش های خرید بک لیلنک - لینکیار

سیستم یکپارچه لینک‌یار یک سیستم تحت وب است که برای اولین بار بستر ارتباط مستقیم سئو کاران و صاحبان وب سایت ها را جهت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ به طور مستقیم فراهم کرده است.

 

سیستم کسب درامد لینکیار

سیستم لینک یار در دو پنل مجزای 1- خرید بک لینک و خرید رپورتاژ به طور مستقیم و بودن واسطه 2- کسب درآمد و معرفی وب سایت و واگذاری جایگاه های تبلیغاتی جهت فروش بک لینک و فروش رپورتاژ خبری تعبیه و پیاده سازی شده است.

در سیستم کسب درامد لینکیار شما میتوانید وب سایت های خود را جهت فروش بک لینک و فروش رپورتاژ به همراه قیمت و توضیحات و دسته بندی خاص کاری خود معرفی کنید.

 

سیستم خرید بک لینک و خرید رپورتاژ لینکیار

در سیتم لینک‌یار شما میتوانید به طور مستقیم و بدون واسطه، وب سایت های مورد نظر و با کیفیت حوزه کاری خود را پیدا کرده و به روشی آسان و تضمینی اقدام به خرید بک لینک نمایید.

همچنین لینکیار با همکاری چند سایت معتبر و با کیفیت در زمینه های مختلف که در این سیستم ثبت نام کرده اند، جهت فراهم کردن پکیج های قوی و کاربری جهت آسان تر کردن هدفشما وبمستران عزیز اقدام به تهیه پکیج های بک لینک و پکیج های رپورتاژ کرده است.

شما میتوانیید با استفاده از این سیستم به صورت زمانبندی شده خرید های خود را انجام داده و در زمان مشخص شده توسط شما رپورتاژ های خبری و لینک ها منتشر شوند.