کسب مقام اول درون دانشگاهی و سوم استان در مسابقات عکاسی توسط دانشجوی دانشگاه صنعتی کرمانشاه - پلینک

کسب مقام اول درون دانشگاهی و سوم استان در مسابقات عکاسی توسط دانشجوی دانشگاه صنعتی کرمانشاه


دوشنبه, 14 مهر 1399

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در مسابقات جشنواره فرهنگی و هنری که به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دو مرحله درون دانشگاهی و استانی در بخش های دلنوشته، نقاشی و عکاسی برگزار گردید، سید مهدی موسوی، دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه توانست مقام اول درون دانشگاهی و سوم استان را در بخش عکاسی کسب نماید.

بنابراین گزارش؛ به همین مناسبت طی نشستی با حضور رئیس دانشگاه، معاون اداری و مالی و مدیر فرهنگی و اجتماعی از آقای سید مهدی موسوی با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

 

در این نشست دکتر اختری، رئیس دانشگاه، ضمن تبریک و ابراز خرسندی، حضور دانشجویان با اخلاق، با انگیزه و هنرمند در دانشگاه صنعتی کرمانشاه را خط مشی و سرلوحه ای برای دانشجویان ورودی جدید دانست و عنوان کرد: دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه بارها ثابت کرده اند، علاوه بر اینکه در زمینه های پژوهشی و فناوری مهندسین کارآمد و متخصصی هستند؛ در  عرصه های هنر و ادبیات نیز می توانند مهندسین خوش ذوقی باشند.

 

ایشان در پایان ضمن تقدیر از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک همچنان در زمینه های مذهبی، فرهنگی، هنری و غیره شاهد اقدامات ارزنده ای از سوی این مدیریت و کسب جایگاه های برتر توسط دانشجویان باشیم.