راضیه شریفیان
شورای مرکزیحوزه فرهنگی
دوشنبه , 13 بهمن 1399
مریم پزد
برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامی برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه صنعتی کرمانشاه
کارگاه سبک زندگی اسلامی برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب در روزهای دوشنبه ۱۳، سه شنبه ۱۴، دوشنبه ۲۰ و سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۹، توسط حجت الاسلام والمسلمین موسوی زاده عضو هیأت علمی دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد. بنابراین گزارش؛ در این کارگاه مجازی که به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی با حضور اعضای هیأت علمی و غیر هیأت علمی دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین موسوی زاده در ابتدا به تفسیر و تحلیل بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی پرداخت. ایشان در ادامه با اشاره به دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی، به تبیین و تشریح دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه پرداخت و عنوان کرد: برای رسیدن به اهداف و چشم انداز انقلاب اسلامی، مسیر وسیعی پیش رو می باشد که رسیدن به آن مرهون ایثار، پشتکار، احساس مسئولیت و فعالیت های پژوهشی و فناوری همه اقشار ملت ایران می باشد. حجت الاسلام والمسلمین موسوی زاده مهم ترين گام در مسیر رسیدن به اهداف والای انقلاب را در گرو آسيب شناسي ارزیابی کرد و تصریح نمود: نگاه نقادانه به عملکرد انقلاب با حفظ اصول و ارزش هاي بنيادين انقلاب، نقش به سزایی در شکل گیری اهداف و رسیدن به جایگاه والای انقلاب دارد. ایشان در ادامه ضمن تشریح مطالبه کلان مقام معظم رهبری مدظله العالی در محوریت علم و پژوهش، معنويت و اخلاق، اقتصاد، عدالت، استقلال و آزادي، عزت ملي و سبک زندگي، به تبیین نکات حائز اهمیت در خصوص سبک زندگی اسلامی پرداخت. این مقام مسئول در دانشگاه یادآور شد: سبک‌های زندگی مجموعه‌ای از ارزش‌ها، شیوه‌های رفتار، حالت‌ها، سلیقه‌ها و جهت گیری های اجتماعی هر فرد در جامعه می باشد که ارتباط عمیقی با موفقیت او در زندگی دارد. ایشان در ادامه با بیان اینکه مساله توجه به سبک زندگی از موضوعاتی است که مقام معظم رهبری مدظله العالی طی سالیان اخیر آن را مطرح و بر ضرورت توجه به آن تاکید نموده اند. اضافه کرد: در زندگی اسلامی همه‌ افعال و حالات عنوان عبادت به خود می گیرند و معیار رفتار و اخلاق مبتنی بر اسلام و آموزه های اسلامی می باشد. به همین خاطر بدون شک سبک زندگی اسلامی منجر به حیات طیبه می شود. حجت الاسلام والمسلمین موسوی زاده در پایان از مسئولین و اعضای دانشگاه خواست که در مسیر رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی که هدف اصلی همه ما می باشد؛ ثابت قدم باشند و بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی را الگو و اساس کار خود قرار بدهند.


حوزه فرهنگی
چهارشنبه , 16 مهر 1399
مریم پزد
برگزاری کارگاه معرفت و بصیرت حسینی
چهارشنبه ۱۶ مهرماه ۹۹، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و همکاری بسیج کارکنان دانشگاه، کارگاه مجازی با عنوان "معرفت و بصیرت حسینی" با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محبی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در بستر سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به نشانی Lms.kut.ac.ir برگزار گردید. بنابراین گزارش؛ در این کارگاه مجازی که با حضور اعضای هیأت علمی و غیر هیأت علمی دانشگاه برگزار گردید. حجت الاسلام والمسلمین محبی، ابتدا از صفات اخلاقی و شان و منزلت امام حسین (ع) سخن گفت و بیان کرد: اخلاق و جایگاه آن بزرگوار به گونه ای بود که یاران ایشان از هر قشر و مذهبی به واسطه این خصوصیات به دین مبین اسلام ایمان آورده و در راه اسلام همراه با امام خود به سعادت رسیدند. ایشان در ادامه با تاکید بر اینکه نماز خواندن و رعایت اصول دین به تنهای نشانه ی دینداری نمی باشد، بیان کرد: دشمنان امام حسین (ع) و یاران ایشان همگی افرادی نمازخوان بودند که ادعای دینداری داشتند در حالیکه وفاداری، آزاد مردی، اخلاص و ... در کنار دینداری از ویژگی های شاخص امام حسین (ع) و یاران ایشان می باشد. حجت الاسلام والمسلمین محبی در ادامه بیان کرد: در شرایطی که دشمنان اسلام همچنان از افکار پلید خود دست برنداشته و با امت مسلمان و حسینی ما دشمنی می کنند، مردم باید اخلاق، اخلاص، منزلت و دینداری امام حسین(ع) و ائمه طاهرین علیهم الاسلام و همچنین وفاداری یاران آن عزیزان را الگو خود قرار دهند و در راه صلابت دین اسلام ثابت قدم باشند. این مقام مسئول در دانشگاه در پایان سخنان خود با بیان اینکه افراد نباید اساس کار خود را بر زندگی دنیوی بگذارند زیرا زندگی در این دنیا کوتاه است و پایانی زود هنگام در پی آن می باشد، از تمامی اعضا خواست به زندگی دنیوی دل نبندند و با عملکرد صالح و مخلصانه در این دنیا، خود را در دنیای اخروی سعادتمند و همراه با امام حسین (ع) و ائمه علیهم الاسلام و یاران آن بزرگواران محشور کنند. گفتنی است پایان این مراسم با روضه خوانی و عزاداری امام حسین (ع) همراه بود.


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 07 بهمن 1398
مریم پزد
برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س)
مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) دخت نبی اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم) با سخنرانی دکتر موسوی زاده در روزهای دوشنبه ۷ و سه شنبه ۸ بهمن ماه ۹۸، در نمازخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد. در این مراسم که با حضور ریاست، مسئولین، کارکنان و جمعی از دانشجویان مشتاق اهل بیت عصمت و طهارت (سلام الله علیهم) برگزار گردید، دکتر موسوی زاده با اشاره به صفات ارزنده و معنوی بانو دو عالم اسوه صبر استقامت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) و تبیین جایگاه ایشان در تحکیم و تقویت عقاید دینی شیعیان، عنوان کرد: بدون شک هر فرد و جامعه ای که این صفات باارزش را سرلوحه خود قرار داده به تمامی اهداف والای خود خواهد رسید و در سایه ولایت اهل بیت(ع) و اطاعت، بندگی و ترک گناه از ظلمت رهایی پیدا کرده و به سمت نور هدایت می شوند. ایشان ضمن اشاره به جایگاه والای شهدای اسلام به خصوص سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: شهدا صالحینی می باشند که هر جا دشمنی بخواهد به حریم اهل بیت جسارتی کند در مقابله آن ها ایستادگی خواهند کرد چرا که آنان فرزندان دخت نبی اکرم (ص) هستند و وظیفه آن ها دفاع از حرم اهل بیت (ع) و اسلام خواهد بود. گفتنی است؛ پایان این مراسم با نوحه خوانی و مداحی در مدح حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) همراه بود.


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 19 آبان 1398
مریم پزد
برگزاری جشن بزرگ آغاز امامت امام زمان (عج)
روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان استان، جشن آغار امامت امام زمان (عج) با سخنرانی دکتر محمد رشیدی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید. بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم که با حضور مسئولین و دانشجویان دانشگاه و همچنین مسئولین اداره ورزش و جوانان استان برگزار گردید، دکتر نادری رئیس دفتر ریاست دانشگاه، ضمن خیر مقدم به میهمانان و دانشجویان، آغاز امامت امام عصر و فرا رسیدن هفته وحدت را گرامی داشت و عنوان کرد: دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه بارها با برگزاری این چنین مراسمی نشان داده اند، آمادگی همکاری با هر نهاد و ارگانی را در جهت فعالیت های فرهنگی و مذهبی را دارند. ایشان در پایان سخنان خود ضمن تشکر از همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان با مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، یادآور شد: همکاری نهاد ها و مراکز آموزشی استان درچنین فعالیت های فرهنگی و مذهبی باعث ایجاد انگیزه در دانشجویان می شود. در ادامه مراسم دکتر محمد رشیدی از اساتید مدعو دانشگاه، ضمن گرامی داشت هفته وحدت و تقدیر از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اظهار کرد؛ ترويج فرهنگ مهدوی در جامعه‌ی اسلامی و همچنین توجه به مناسبت‌های مرتبط با حضرت مهدی(عج) می‌تواند تأثيرات مثبتی در اقشار مختلف جامعه ايجاد كند و موج جديدی از اميد در دل مردم خداجوی به وجود آورد. ایشان در پایان سخنان خود از دانشجویان دانشگاه خواست با برگزاری و حضور در این گونه جشن های مذهبی با آرمان های امام عصر (عج) تجدید میثاق کنند و باعث ترویج فرهنگ مهدویت شوند. گفتنی است؛ ادامه مراسم با اجرای استند آپ کمدی، مسابقه و مولودی خوانی مداح اهل بیت همراه بود. در پایان نیز به قید قرعه به ده نفر از دانشجویان اردوی رایگان جمکران و قم هدیه داده شد.


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 29 مهر 1398
مریم پزد
برگزاری آیین معارفه نودانشجویان سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در دانشگاه صنعتی کرمانشاه
آیین معارفه نودانشجویان سال تحصیلی ۹9-۹8 در روز دوشنبه ۲۹ مهرماه ۹۸ از ساعت 13 الی 16،با حضور ریاست و مسئولین دانشگاه در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم که به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزرار شد، دانشجویان با ساختار کلی دانشگاه و موارد آموزشی و فرهنگی آشنا شدند. بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم، دکتر اختری رئیس دانشگاه، ضمن خوشامدگویی به نودانشجویان، بیان کرد: از لحاظ شاخص های علم سنجی، دانشگاه صنعتی کرمانشاه به همت کادر علمی توانمند خود در قیاس با دانشگاه های بزرگ کشور در زمینه های پژوهشی و آموزشی، رشد چشم گیری داشته است. در ادامه حاج آقا محبی نماینده محترم دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، بیان داشت: شما عزیزان اگر در کنار جایگاه علمی و کسب علم از اخلاق اسلامی برخوردار باشید، بدون شک می توانید نقش بسزایی در رشد و شکوفایی ایران عزیزمان داشته باشید. مسئول مرکز مشاوره دانشگاه نیز در خصوص آسیب ها و مشکلاتی که در مسیر تحصیل دانشجویان وجود دارد، توضیحاتی را ارائه نمود. در ادامه ی مراسم دکتر محدثی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در خصوص ساختار و وظایف امور دانشجویی و فرهنگی و همچنین دکتر فتحی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص قوانین و مقررات آموزشی این مجموعه توضیحاتی ارائه نمودند. گفتنی است؛ پایان این مراسم با قرائت میثاق نامه دانشجویان و استادان همراه بود.


حوزه فرهنگی
جمعه , 10 خرداد 1398
Shillin Taak
شرکت در راهپیمایی روز قدس
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 21 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
گاهنامه ژیوار
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 31 فروردین 1398
Shillin Taak
جلسه کمیته ناظر بر نشریات
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 30 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
جلسه شورای فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
پنجشنبه , 28 شهریور 1398
Shillin Taak
ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 15 مهر 1398
Shillin Taak
روایتگری دفاع مقدس
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 09 مهر 1398
Shillin Taak
جلسه شورای فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 23 شهریور 1398
Shillin Taak
آموزش نرم افزار سامانه جامع مدیریت فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 23 شهریور 1398
Shillin Taak
جلسه شورای فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 28 مرداد 1398
Shillin Taak
برگزاری جشن عید غدیر
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 19 مرداد 1398
Shillin Taak
برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت عید غدیر
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 12 مرداد 1398
Shillin Taak
تشکیل جلسه شورای ناظر بر فعالیت کانونها
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 23 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جشن ولادت امام رضا (ع)
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 15 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جلسه کمیته حمایت و نظارت بر انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
چهارشنبه , 12 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جشن فارغ التحصیلی در چهار رشته مهندسی شیمی، مهندسی عمران، فیزیک مهندسی و علوم مهندسی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 11 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جشن فارغ التحصیلی در سه رشته مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع و مهندسی راه آهن
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 10 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جشن فارغ التحصیلی در سه رشته مهندسی برق، علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 09 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جلسه شورای فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
چهارشنبه , 12 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری جشن فارغ التحصیلی در چهار رشته مهندسی شیمی، مهندسی عمران، فیزیک مهندسی و علوم مهندسی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 01 تیر 1398
Shillin Taak
جلسه کمیته حمایت و نظارت بر انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
چهارشنبه , 29 خرداد 1398
Shillin Taak
برگزاری جلسه شورای فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 07 خرداد 1398
Shillin Taak
تشکیل جلسه شورای فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 05 خرداد 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 31 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
بر نامه آموزش سامانه مدیریت فرهنگی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 31 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع)
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 31 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
تشکیل شورای هماهنگی کانون ها
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 31 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
مسابقه عکس رمضان
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 29 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 29 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ گاهنامه کیان
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 28 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ ویژه نامه به مناسبت روز معلم
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 28 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
جلسه کمیته حمایت و نظارت بر فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 24 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 24 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
مسابقه کتابخوانی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 22 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 21 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت گرامیداشت استاد شهید مطهری
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 17 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ گاهنامه نیروانا
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 17 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 16 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 15 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ گاهنامه سپیدار
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 15 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ گاهامه ققنوس
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 15 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ گاهنامه آرتیمان
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 15 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ گاهنامه تونل
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 15 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
چاپ نشریه پرنیا
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
چهارشنبه , 11 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری نمایشگاه کتاب
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 10 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری اردوی بازدید از نمایشگاه کتاب تهران
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 07 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
جلسه کمیته حمایت و نظارت بر فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 03 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 03 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
شورای فرهنگی دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 02 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مسائل روز حوزه مهدویت
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 25 فروردین 1398
Shillin Taak
کارگاه نشریات
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 25 فروردین 1398
Shillin Taak
چاپ شماره نخست گاهنامه بیگ بنگ
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 24 فروردین 1398
Shillin Taak
جلسه کمیته حمایت و نظارت بر فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 19 فروردین 1398
Shillin Taak
برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 17 فروردین 1398
Shillin Taak
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
یکشنبه , 31 شهریور 1398
Shillin Taak
برگزاری روزانه نماز جماعت ظهر و عصر در دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
پنجشنبه , 31 مرداد 1398
Shillin Taak
برگزاری روزانه نماز جماعت ظهر و عصر در دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 31 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری روزانه نماز جماعت ظهر و عصر در دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 11 تیر 1398
Shillin Taak
برگزاری سلسله جلسات سبک زندگی ایرانی-اسلامی از منظر روایات اسلامی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
جمعه , 31 خرداد 1398
Shillin Taak
برگزاری روزانه نماز جماعت ظهر و عصر در دانشگاه
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
دوشنبه , 30 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری روزانه نماز جماعت ظهر و عصر
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
شنبه , 31 فروردین 1398
Shillin Taak
برگزاری روزانه نماز جماعت ظهر و عصر
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
چهارشنبه , 11 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
مسابقه کتابخوانی
فعالیت‌های پیشین


حوزه فرهنگی
ﺳﻪشنبه , 24 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
جلسه ریاست دانشگاه و معاونت دانشجویی و فرهنگی
فعالیت‌های پیشین