محمدامين سلطانيئي
دبیر

رضا تيموري
شورای مرکزی

ماهان حسني اسپيلي
شورای مرکزی

محمدحسين خيراللهي
شورای مرکزی

مهدي حيدريان
شورای مرکزی

مسابقه پر طرفدار نجات تخم مرغ (چالش گرانش)
برگزاری مسابقه هیجان انگیز و علمی پل ماکارونی


انجمن علمی مهندسی مکانیک
یکشنبه , 01 دی 1398
محمدامين سلطانيئي
بازدید از پالایشگاه نفت کرمانشاه
بازدید روز یکشنبه 1 دی ماه از پالایشگاه نفت کرمانشاه به علت اعلام پیش آمد میزبانی ناگهانی از سوی پالایشگاه، لغو شده است


انجمن علمی مهندسی مکانیک
یکشنبه , 04 مهر 1400
محمدامين سلطانيئي
درخواست تایید نشان (لوگو) انجمن علمی مهندسی مکانیک
  پس از تایید این نشان، به صورت رسمی از آن رونمایی و در برنامه های آتی، از این نشان به عنوان نماد انجمن استفاده خواهدشد. توضیحات کامل درباره این نشان، در پیوست فایل درخواست شرح داده شده است.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
ﺳﻪشنبه , 28 آبان 1398
محمدامين سلطانيئي
جلسات هفتگی مکالمه محور تقویت زبان انگلیسی
کلاس های رایگان مکالمه زبان انگلیسی با محوریت اصطلاحات و پژوهش های بین المللی دنیای مهندسی به صورت موضوعات جلسه ای با نظارت مستقیم گروه مهندسی مکانیک


انجمن علمی مهندسی مکانیک
شنبه , 11 اردیبهشت 1400
محمد شاه محمدي
دوره آموزشی کتیا مقدماتی
با سلام و احترام متاسفانه دوره فوق الذکر به حدنصاب نرسیده و برگزار نگردیده است.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
یکشنبه , 15 فروردین 1400
محمد شاه محمدي
دوره آموزشی پایپینگ مقدماتی
به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک و با همکاری واحد انجمن علمی مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی کرمانشاه دوره ی اصول و طراحی پایپینگ به مدت 32 ساعت در بستر اسکای روم با حضور 29 نفر شرکت کننده برگزار گردید. لازم به ذکر است در پایان دوره به کسانی که در آزمون پایانی نمره قبولی را کسب نمایند مدرک معتبری از سوی مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
دوشنبه , 18 اسفند 1399
محمد شاه محمدي
قسمت دوم تور مجازی
به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک قسمت دوم از برنامه جذاب تور مجازی تحت عنوان بازدید از پالایشگاه گاز ایلام به همراه مصاحبه ی اختصاصی با جناب اقای دکتر شعیب خانمحمدی با هدف آشنایی هرچه بیشتر و بهتر دانشجویان با صنایع کشور در کانال تلگرامی انجمن علمی ، به صورت آفلاین برگزار گردید. ان شا الله دیگر قسمت های این برنامه طی هفته های آتی برگزار خواهد شد.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
یکشنبه , 14 دی 1399
محمد شاه محمدي
تورمجازی (قسمت اول)
به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک قسمت اول تور مجازی تحت عنوان بازدید از پالایشگاه نفت کرمانشاه به صورت آفلاین به همراه مصاحبه ی اختصاصی با جناب اقای دکتر شهسوار با هدف آشنایی هرچه بیشتر و بهتر دانشجویان با صنایع کشور در کانال تلگرامی انجمن برگزار گردید. قسمت های دیگر این برنامه طی روز های آتی برگزار خواهد شد.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
چهارشنبه , 27 آذر 1398
سيدمهدي موسوي داربدره
کارگاه علمی انرژی خورشیدی
کارگاه علمی انرژی خورشیدی با حضور ۳۰ دانشجو از دانشگاه های استان با تدریس دکتر شهسوار عضو هیأت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه و به همت انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ۹۸ به صورت ارایه سخنرانی و گفت و گوی پرسش محور در سالن جلسات دانشکده انرژی دانشگاه برگزار گردید بنابراین گزارش؛ در این کارگاه علمی یک روزه مباحثی پیرامون انرژی خورشیدی با موضوعات: "برق خورشیدی، آبگرمکن های خورشیدی، آب شیرین کن ها، نیروگاه های کوچک و بزرگ خورشیدی، گرمایش و سرمایش خورشیدی، معماری و شهر سازی بر پایه استفاده از انرژی خورشیدی، آینده انرژی خورشیدی و انرژی های پاک در دنیا و کشور ایران." عنوان و بررسی گردید. گفتنی است در انتهای کارگاه دانشجویان با مطرح نمودن مسائل مرتبط با موضوعات عنوان شده به بحث و گفت و گو پیرامون مباحث روز انرژی خورشیدی پرداختند.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
ﺳﻪشنبه , 12 آذر 1398
سيدمهدي موسوي داربدره
مسابقه طراحی صنعتی
این مسابقه به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک و با داوری و طرح سوال از سوی دکتر رسایی (استاد مشاور انجمن علمی) در روز سه شنبه 12 آذر ماه با مدت زمان ارائه 24 ساعتی و با چالش: طراحی نیمکت برای دانشگاه صنعتی کرمانشاه متناسب با معیار های مرتبط، با حضور 5 تیم برگزار گردید. در پایان و پس از داوری نهایی اسامی اعضای تیم های برتر به این شرح اعلام شد: تیم اول: کاویان نیازی-امین میرزایی . تیم دوم: مجید ملکیان-امیر رضا شریفی. تیم سوم: محمد امین بخشی زاده-عباس گودرزی-مهران شیخ محمدی


انجمن علمی مهندسی مکانیک
ﺳﻪشنبه , 11 تیر 1398
Shillin Taak
بازدید از پالایش نفت کرمانشاه
اولین دوره ی بازدید که به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.واولویت ثبت نام در این دوره با دانشجویان ورودی ۹۴ بود.


انجمن علمی مهندسی مکانیک
دوشنبه , 30 اردیبهشت 1398
Shillin Taak
برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار فلوئنت و گمبیت
فعالیت‌های پیشین