انجمن های علمی بخش دوم آموزش و بازوی اجرایی فعالیت های علمی در دانشگاه صنعتی به شمار می آِیند.انجمن علمی عمران در این دانشگاه در سال1394تأسیس و فعالیت های گسترده ای اعم از  عضو می باشدمسابقات،بازدید ها،کارگاه های آموزشی،آموزش نرم افزار های تخصصی  و فعالیت در بخش کنکور کارشناسی ارشد انجام داده است.انجمن علمی عمران در این ترم  شامل 7عضو می باشد که از میان این اعضا یک شخص به عنوان دبیر انجمن فعالیت انجمن را زیر نظر دارد.اعضای این انجمن به شرح زیر می باشند:

مجیدملکیان......دبیر انجمن
امیررضا شریفی....نایب دبیر انجمن

کیوان محمدی

آفتاب میرزایی

امیرحسین رستمی


انجمن علمی عمران در سال جشنواره حرکت داخلی انجمن های علمی مفتخر به کسب عنوان اول  انجمن های علمی برتر دانشگاه گشت.فعالیت های انجمن در این بخش شامل بازدید از سد جامیشان،بازدید از سد سلیمان شاه،بازدید از قطار شهری کرمانشاه،بازدید از تونل TBMپروژه گرمسیری،بازدید از تصفیه خانه طبیعی قصرشیرین و... همچنین برگزاری 4دوره آموزشی شامل:اتوکد،ایتبس،نرم افزار های خاک مسلح،رویت و ... و نیز برگزاری مسابقاتی از جمله:مسابقه ساز های ماکارونی به همکاری انجمن مکانیک،مسابقه برج جنگا و... و شرکت در مسابقه ملی دیوار خاک مسلح به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف تهران بوده است و عنوان اولین نشریه علمی در میان انجمن های علمی را به خود اختصاص داده است.
انجمن علمی عمران همواره از همدلی و همکاری دانشجویان در ورودی های مختلف استقبال کرده و دلیل انجام این فعالیت ها را هماهنگی و همکاری میان اعضا و دانشجویان این رشته می داند.


 حسن زیباسخن
استاد راهنما

ائين فتحي پيركاشاني
دبیر

Shillin Taak
دبیر

ارزو خاكزاربفروئي
شورای مرکزی

خاطره نيك بختي بلشتي
شورای مرکزی

نيما مسعودي نيا
شورای مرکزی

راضيه ماسوري
شورای مرکزیانجمن علمی مهندسی عمران
پنجشنبه , 29 مهر 1400
كيوان محمدي
وبینار تخصصی : سیستم جداگر های لرزه ای
وبینار تخصصی سیستم جداگر های لرزه ای در تارخ 1400/7/29 برگزار گردید. این وبینار علاوه بر دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با استقبال دانشجویان سایر دانشگاه ها همراه بود . وبینار در سامانه ادوبی کانکت برگزار شد.


انجمن علمی مهندسی عمران
ﺳﻪشنبه , 26 آذر 1398
مجيد ملكيان
کارگاه آموزش اکسل
این کارگاه با هدف آشنایی دانشجویان با دستورات اکسل و نحوه فرمول گذاری در این نرم افزار برگزار گردید. همچنین رسم نمودار های تخصصی در این نرم افزار که از ملزمات گزارش کار نویسی در آزمایشگاه ها تحت استفاده از این نرم افزار می باشد.


انجمن علمی مهندسی عمران
دوشنبه , 18 آذر 1398
مجيد ملكيان
مسابقه برج هیجان
انجمن علمی مهندسی عمران در جهت افزایش نشاط و نزدیک کردن دانشجویان به انجمن، دومین مسابقه برج هیجان را برگزار کرد که در این مسابقه 7 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت دو تیم به عنوان تیم های اول و دوم شدند که به قرار زیر می باشد: تیم اول:مجیدملکیان-امیررضا شریفی تیم دوم:آذین اسدی