انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی کرمانشاه که انجمنی نوپا محسوب می گردد درتلاش است تا در حد توان خود با برگزاری کلاس ها و کارگاه های  علمی – آموزشی و بازدید های علمی از مراکز مربوطه با سابقه درخشان و موفق در صنعت به بالا بردن سطح علمی دانشجویان نقش داشته باشد علاوه  بر این انجمن علمی درصدد است تا با برگزاری سمینارهایی با حضور افراد موفق در رشته صنایع سهم بزرگی در هدایت دانشجویان عزیز داشته باشد.

که این فعالیت ها تنها و تنها با حضور پرشور وگرمی بخش دانشجویان امکان پذیر خواهد بود.

تا به امروز باحمایت مهندسین صنایع آینده کشور موفق به برگزاری کلاس هایی مرتبط با نرم افزار های مهم صنایع(MSPوEXCELو...)و برگزاری کلاس های تقویتی ریاضی و فیزیک برای دانشجویان ورودی جدید و همچنین برگزاری اردوهای علمی درکارخانه های موفق کشور (شیرپگاه همدان و کارخانه غرب کارتن) شدیم.

امید است با یاری شما عزیزان دست به کارهای بزرگتری بزنیم.Shillin Taak
استاد راهنما

حسن رسایی
استاد راهنما

کارن نژادی
دبیر

علي ميرزائي
شورای مرکزی

ارزو نادرپور
شورای مرکزی

یگانه منصور شعار
شورای مرکزی

اميرمهدي خالوندي
شورای مرکزی

محمدمهدي محمدي
شورای مرکزی

مرضيه رستمي
علی البدل

لوگو انجمن علمی
پوستر بازدید غرب کارتن
پوستر بازدید علمی از شیر پگاه همدان
بازدید علمی از شیر پگاه همدان
مهر انجمن علمی صنایع
برگزاری دوره MSP
پوستر برگزاری دوره اکسل
پذیرایی بعد از بازدید علمی از شیر پگاه همدان
اعضا انجمن علمی سال 96-97
بازدید از کارخانه غرب کارتن
تدریس نرم افزار اکسل درسایت دانشگاه
استاد راهنما انجمن علمی صنایع
برگزاری دوره hse


انجمن علمی مهندسی صنایع
شنبه , 01 خرداد 1400
برديا ناظم بافقي
دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP
نرم افزار MSP ساده ترین و کاربردی ترین نرم افزار کنترل پروژه است و کلیه ابزارها و ماژول های کنترل پروژه را در خود جای داده است و برای کنترل کلیه پروژه ها در همه سطوح سازمان به کار می آید. با توجه به افزایش رویکرد مدیریت پروژه در پروژه های کشور در سال های اخیر، و همچنین سادگی استفاده از این نرم افزار برای کاربران حتی در سازمان‌های غیر پروژه‌ای، بازار کار بسیار ایده‌آلی برای فارغ‌التحصیلان دوره فراگیری این نرم افزار وجود دارد. از این رو انجمن علمی مهندسی صنایع تصمیم به برگزار دوره به صورت 10 جلسه دو ساعته در بستر اسکای روم گرفت. این دوره با تدریس جناب آقای دکتر نوید رفیعی از اساتید مدعو دانشگاه برگزار گردید و جلسات ضبط شده در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.


انجمن علمی مهندسی صنایع
شنبه , 01 خرداد 1400
برديا ناظم بافقي
دوره آموزشی نرم افزارهای کاربردی مایکروسافت
این دوره به صورت آنلاین از طریق پلتفرم اسکای روم به صورت کارگاهی برای شرکت کنندگان برگزار گردید. در این دوره هرچیز که شرکت کنندگان به صورت مقدماتی برای کار با نرم افزارهای ورد، اکسل و پاورپوینت نیاز داشتند آموزش داده شد و اطلاعات تکمیلی نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. همچنین فیلم جلسات دوره در اختیار دانشجویان قرار گرفت و مدارک دانشجویان در دست صدور است.


انجمن علمی مهندسی صنایع
پنجشنبه , 13 آذر 1399
برديا ناظم بافقي
کارگاه مقاله نویسی (تکمیلی)
در این دوره که با تدریس جناب آقای دکتر فرزاد امیری (مدیر گروه محترم رشته مهندسی صنایع) برگزار گردید، در مرحله دوم ثبت نام، مجموع ثبت‌نام‌کنندگان به 57 نفر از رشته‌های مهندسی صنایع و راه‌آهن رسید که این جلسات با حضور میانگین 40 نفر در هر جلسه در مجموع در چهار جلسه برگزار گردید. در این جلسات به موضوعاتی همچون نحوه انتخاب موضوع، دسترسی به سایت های معتبر برای دریافت مقالات، نحوه Submit کردن مقاله و نکات مهم در آن، ارکان یک مقاله، کار کردن با Journal Finder و... پرداخته شد. با توجه به نیاز شرکت‌کنندگان در دوره با همکاری واحد انجمن‌های علمی دانشگاه، مدیریت پژوهش و فناوری و انجمن علمی مهندسی صنایع با توجه به تسهیلات فراهم شده از سوی کتابخانه همچون دسترسی به سایت‌هایی همچون سیویلیکا و مگ ایران با ایمیل دانشجویی، برای شرکت‌کنندگان ایمیل دانشجویی ساخته شد و به آن‌ها تحویل داده شد تا بتوانند به طور رایگان از خدمات این دو سایت استفاده نمایند. همچنین در نظرسنجی که در پایان دوره از شرکت کنندگان حاضر به عمل آمد، همگی از مطالب مطرح شده در دوره اظهار رضایت نموده و این کارگاه را برخودار از سطحی بالا ارزیابی کردند و اظهار داشتند که مطالب مطروحه بسیار مفید بوده است.


انجمن علمی مهندسی صنایع
چهارشنبه , 12 آذر 1399
برديا ناظم بافقي
اکسل در 120 ثانیه
بنا به اینفوگرافیک ارائه شده


انجمن علمی مهندسی صنایع
پنجشنبه , 06 آذر 1399
برديا ناظم بافقي
دوره آموزش مقدماتی بورس
دوره آموزش مقدماتی بورس در دو جلسه دو ساعته با حضور 10 نفر در سامانه اسکای روم برگزار گردید. در این دوره به موارد مقدماتی بورس از جمله معرفی انواع تحلیل ها، نحوه نامگذاری سهام ها، اصطلاحات رایج، توضیحات شاخص و شاخص هم وزن و از این دست موارد پرداخته شد و همچنین به سوالات حضار پاسخ داده شد. ضمناً در انتهای دوره، فایل دوره به صورت ضبط شده در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت تا ایشان بتوانند در آینده نیز در صورت نیاز از توضیحات استفاده نمایند.


انجمن علمی مهندسی صنایع
پنجشنبه , 22 آبان 1399
برديا ناظم بافقي
کارگاه مقاله نویسی
در مرحله اول ثبت نام 45 نفر در این دوره از رشته های مهندسی صنایع و راه آهن ثبت نام کردند که این کلاس با حضور 30 نفر دو جلسه ابتدایی برگزار گردید و به موضوعاتی همچون نحوه انتخاب موضوع و دسترسی به سایت های معتبر برای دریافت مقالات پرداخته شد. دو جلسه پایانی نیز بنابر تاریخ های از پیش تعیین شده در 29 آبان و 6 آذر برگزار خواهد شد و گزارشات تکمیلی آن نیز متعاقباً ارائه خواهد گردید.


انجمن علمی مهندسی صنایع
یکشنبه , 17 آذر 1398
رامين خليلي
بازدید علمی از کارخانه نورد فولاد
به دلیل بی کفایتی مسئول ارتباط با صنعت این بازدید صورت نگرفت


انجمن علمی مهندسی صنایع
یکشنبه , 03 آذر 1398
رامين خليلي
بازدید علمی از کارخانه روژین تاک
به دلیل بی کفایتی مسئول ارتباط با صنعت این بازدید صورت نگرفت


انجمن علمی مهندسی صنایع
ﺳﻪشنبه , 21 آبان 1398
رامين خليلي
دوره اموزشی msp
کلاسها راس ساعت 12:30 شروع و زمان پایان آن راس ساعت 13:30 بود باتوجه به عدم هماهنگی فرهنگی با سایت دانشگاه و مشکلاتی که رخ داد در این حین ، کلاسها در طی 7 جلسه و بافشردگی بالا صورت گرفت تا مباحث بصورت کامل تدریس شود پس از پایان جلسات فیلم اموزشی تمام جلسات و حتی بیشتر از مواردی که تدریس شد به دانشجویان اهدا شد.


انجمن علمی مهندسی صنایع
چهارشنبه , 13 آذر 1398
رامين خليلي
کارگاه آموزشی ایمنی و بهداشت(HSE)
کارگاه درتاریخ 13 اذر در امفی تئاتر دانشگاه راس ساعت 13:40 دقیقه (تاخیر به علت هماهنگ شدن با اتاق فرمان)شروع شد و ابتدا به تعاریف لازم پرداخته شد که از نظر دانشجویان نیز در این مباحث استفاده شد پس از پایان تمامی تعاریف در ساعت 15:30 به پذیرایی از دانشجویان اغاز شد و پس از 30 دقیقه به ادامه اموزش پرداخته شد و در این تایم باقی مانده به مثال های مهم و تجربیات در کار و مصداق های واقعی پرداخته شد که در ساعت 17:45 کارگاه تمام شد.