به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در روز سه شنبه ۱۹ آذرماه ۹۸ با مدیریت حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مراسم تقدیر از دانشجویان فعال فرهنگی در این دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به مناسبت روز دانشجو در روز دوشنبه ۱۸ آذرماه ۹۸ به همت شورای صنفی – رفاهی دانشجویان و همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور ریاست، مسئولین، اعضای هیأت علمی، کارکنان و جمعی از دانشجویان در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به مناسبت روز دانشجو در روز یکشنبه ۱۷آذرماه ۹۸ با مدیریت حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی در این دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به مناسبت فرارسیدن سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه سلام علیها به همت دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، مراسم عزاداری با سخنرانی دکتر موسوی زاده از اعضای هیأت علمی دانشگاه در روز یکشنبه ۱۶ آذرماه ۹۸ در نمازخانه مرکزی برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه؛ به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه، مدیریت فرهنگی و اجتماعی اقدام به برگزاری نشست هم اندیشی اساتید و کارکنان دانشگاه با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نمود. در این نشست که در روز سه شنبه مورخ ۲۱ آبان ماه ۹۸ در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین علی محبی نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به ایراد سخنرانی در مورد نقش قرآن در روشنگری دانشگاهیان پرداختند.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه؛ روز چهارشنبه ۲۳ آبان ماه ۹۸ به همت کانون فرهنگی ژیوار مراسم جشن سالروز ميلاد با شكوه پيامبر اكرم حضرت محمد مصطفی صلی الله عليه و آله و سلم با حضور ریاست، مسئولین و دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه و سخنرانی ماموستا اسامه مرادی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه؛ روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، جشن آغار امامت امام زمان (عج) در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه؛ به همت دفتررنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و همچنین همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی این مجموعه، روز دوشنبه ۶ آبان ماه ۹۸ مصادف با ایام عزای پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی و امام رضا (علیهم السلام)، مراسم عزاداری با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان دانشگاه در محل نماز خانه مرکزی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی؛ روز دوشنبه ۲۹مهرماه ۹۸، آیین معارفه نودانشجویان سال تحصیلی ۹۸-۹۹، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و با حضور ریاست و مسئولین دانشگاه در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه؛ به همت دبیران انجمن های علمی و همچنین حمایت های مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی کرمانشاه مراسم معارفه نو دانشجویان سال تحصیلی ۹9-۹8 به تفکیک گروه های آموزشی از تاریخ ۱۳ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۸ با حضور مسئولین و دانشجویان رشته های تحصیلی جدید در سالن آمفی تئاتر این مجموعه برگزار گردید.