به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به مناسبت هفته وحدت، روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه ۹۹، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، کارگاهی با عنوان «وحدت امت اسلامی» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ایرانی در بستر سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به آدرس Lms.kut.ac.ir به صورت مجازی برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ با حمایت ریاست دانشگاه، طرح حمایت از سالمندان مادر شهر کرمانشاه با هدف حمایت و دلجویی از ایشان به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه اجرا شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۹۹، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و همکاری بسیج اساتید دانشگاه، کارگاه مجازی با عنوان "سیره پیامبر (ص) و ائمه اطهار در قرآن و روایات" با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابوالفضل موسوی زاده، مسئول بسیج اساتید دانشگاه، در بستر سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به نشانی Lms.kut.ac.ir برگزار گردید.
به گزارش خبرنگارفرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ چهارشنبه ۱۶ مهرماه ۹۹، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و همکاری بسیج کارکنان دانشگاه، کارگاه مجازی با عنوان "معرفت و بصیرت حسینی" با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محبی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در بستر سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به نشانی Lms.kut.ac.ir برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ در مسابقات جشنواره فرهنگی و هنری که به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دو مرحله درون دانشگاهی و استانی در بخش های دلنوشته، نقاشی و عکاسی برگزار گردید، سید مهدی موسوی، دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی کرمانشاه توانست مقام اول درون دانشگاهی و سوم استان را در بخش عکاسی کسب نماید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ طی حکمی از سوی دکتر اختری رئیس دانشگاه، دکتر بابک عاقل به عنوان «مدیر فرهنگی و اجتماعی» دانشگاه صنعتی کرمانشاه منصوب شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به مناسبت فرارسیدن دهه اول ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، مراسم قرائت زیارت عاشورا و روضه حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت، به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه از امروز شنبه ۱شهریورماه ۹۹ با حضور رئیس، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حفظ تمامی پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سال آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر مهدی احمدی، مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، با ارائه گزارشی به تشریح فرآیند کاری و اقدامات انجام شده این حوزه پرداخت.
بر اساس آموزه‌های دینی، عید غدیر مهم ترین مناسبت دینی و عید الله الاکبر است که ائمه اطهار(ع) در روایات و متون دینی بر ثواب اطعام مومنان و محرومان در شب و روز عید غدیر تأکید کردند. با هدف فرهنگ سازی بیش از پیش سنت حسنه اطعام در روز عید غدیر، جمعی از خانواده های نیازمند در مناطق محروم شهر، میهمان سفره مهر علوی شدند.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ دکتر علی اکبر اختری، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور پیامی، در گذشت ماموستا مُلا محمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را به مردم ولایت مدار و جامعه شریف اهل سنت تسلیت گفت.